Automašīnas virsbūves pulēšana

Ar keramisko, nano vai vaska aizsargpārklājumu

Noskaidrojiet savas automašīnas virsbūves pulēšanas izmaksas

Mūsu meistari novērtēs automašīnas virsbūves stāvokli un aprēķinās pakalpojumu izmaksas

Keramiskajam aizsargpārklājumam garantija 6 mēneši
Mēs strādājam
bez brīvdienām
Vairāk nekā
2000 apstrādātu automašīnu

Kādēļ ir jāveic automašīnas virsbūves pulēšana?

Automašīnas izskats būs kā jaunam auto

Automašīnas virsbūves pulēšana atjauno lakas un krāsu pārklājuma īpašības – atgriež krāsu toņu piesātinātību un spīdumu. Tieši pēc pulēšanas automašīna iegūst svaigu izskatu un līdzinās automašīnai no salona.

Likvidēt skrāpējumus un noberzumus

Ekspluatācijas gaitā uz automašīnas virsbūves parādās dažādi skrāpējumi un noberzumi. Šie defekti bojā automašīnas ārējo izskatu, skrambās iekļūst netīrumi, tostarp izraisot rūsas veidošanos. Veicot pulēšanu, ir iespējams likvidēt pat visdziļākās skrāpējumu vietas, tādējādi novēršot visas detaļas krāsošanu bojātās vietas dēļ.

Savest kārtībā automašīnas virsbūvi pēc ziemas sezonas

Ziemas sezonas laikā, automašīnas virsbūve bojājas sāls un citu reaģentu, kas tiek izmantoti autoceļu kaisīšanai, ietekmē. Tostarp, veicot automašīnas tīrīšanu no sniega, ir iespējams nejauši saskrāpēt automašīnas virsbūvi.

Sagatavot automašīnu pārdošanai

Pirms pārdošanas automašīnai ir jāveic virsbūves pulēšana, jo tādējādi virsbūvei tiks atgriezts jaunas automašīnas izskats, tostarp palielinot jūsu iespējas pārdot šo automašīnu par pēc iespējas augstāku cenu. Tīra un sakopta automašīna lieliski izskatās potenciālā pircēja acīs.

Visbiežāk automašīnas virsbūve cieš šādos gadījumos:

Automātiskajās automazgātavās (birstu skrāpējumi)
Noberzumi un dziļas skrambas (triecieni pret durvīm, zari utt.)
Putnu izkārnījumu radītie traipi (saēd lakas augšējo slāni)
Koku radītie bojājumi (sveķu un citu lipīgo izdalījumi)
Bitumens (pielīp ceļu remonta laikā)
Bremžu radītie putekļi (nosēžas bremzēšanas laikā)
Sāls un citi reaģenti (nosēžas uzkārtiņas un notecējumu veidā)
Tīrot sniegu ar birsti (birstes radītie skrāpējumi)

Vai jūsu automašīnas lakas un krāsu pārklājums ir ticis sabojāts šādu vai arī kādu citu iemeslu dēļ?

Pierakstieties uz bezmaksas konsultāciju, kuras laikā mūsu meistars veiks jūsu automašīnas apskati, aprēķinās sniedzamo pakalpojumu izmaksas un šajā sakarā veicamo darbu izpildes laiku.

Virsbūves pulēšanas izpildes posmi

1
Automašīnas mazgāšana
Rūpīga automašīnas virsbūves un visu aiļu mazgāšana
2
Automašīnas virsbūves sagatavošana
Virsbūves attīrīšana no bitumena, bremžu putekļiem un citiem uzkārtiņas veidiem ar māla tīrītāja palīdzību.
3
Aplīmēšana un attaukošana
Gumiju un plastmasas detaļu aplīmēšana, lai tās netiktu sabojātas pulēšanas laikā. Automašīnas virsbūves attaukošana pēc apstrādes ar māla tīrītāju.
4
Automašīnas virsbūves pulēšana vairākos posmos
Pirmais solis – novērsīsim dziļos skrāpējumus un atjaunosim krāsas spīdumu un piesātinātību. Otrais solis. Korekcija, novērsīsim vidēja dziļuma skrāpējumus un nolīdzināsim lakas un krāsu pārklājumu. Trešais solis. Finiša, hologrammas efekta novēršana un spīduma palielināšana.
5
Pēc pulēšanas tiek uzklāts aizsargpārklājums
Polimēru vasks
Nano pārklājums
Keramiskais pārklājums
Ar aizsargpārklājuma palīdzību var palīdzēt saglabāt pulēšanas radīto efektu ilgtermiņā, un tas lieti noderēs nākamās apkopes laikā. Polimēru pulēšanas ierīces palīdzību. Keramiskais pārklājums tiek uzklāts manuāli, tostarp to rūpīgi iepulējot katrā automašīnas virsbūves milimetrā.
! Keramika – visdrošākais un modernākais automašīnas virsbūves lakas un krāsu pārklājuma aizsardzības veids.

Lūk, kā mēs to darām:

Kādēļ automašīnu īpašnieki izvēlās tieši Baltic Detailing?

Mēs strādājam bez brīvdienām

Lai spētu apkalpot daudzos klientus, kuri vēlas veikt savas automašīnas virsbūves pulēšanu, mūsu meistari strādā visas dienas bez brīvdienām. Parasti pie mums veidojas pieraksts 1-2 nedēļas uz priekšu, tādēļ būtu vēlams pierakstīties jau savlaicīgi.

9
Mēs strādājam jau vairāk nekā 9 gadus

Šo gadu garumā mēs veicām vairāk nekā 2500 automašīnu apkalpošanu, un visiem mūsu speciālistiem ir vadošā Vācijas ķīmijas zīmola Koch Chemie sertifikāts. Mēs no sirds mīlam savu darbu, un ar lielāko prieku veiksim jūsu automašīnas apstrādi.

Apdrošināta darbība

Mūsu profesionālā darbība ir apdrošināta. Tas nozīmē, ka ārkārtas gadījumā, ja jūsu automašīnai tiks nodarīts kāds kaitējums, tad apdrošināšanas kompānija kompensēs radušos zaudējumus. Neskatoties uz to, ka 8 gadu laikā šādu gadījumu nav bijis.

Plaša spektra automašīnas kopšana

Mēs piedāvājam: auto detailingu, virsbūves pulēšanu, lukturu pulēšanu, aplīmēšanu ar aizsarg plēvi, aplīmēšanu ar krāsas plēvi, salona ķīmisko tīrīšanu, buktes likvidēšanu bez krāsošanas, ādas remontu un krāsošanu, virsbūves mazgāšanu, salona uzkopšanu un citus pakalpojumus Jūsu automobilim

Mūsu pēdējie darbi

Parādīt vēl darbus

Pieraksts parasti ir 1-2 nedēļas uz priekšu, - cilvēki piekrīt gaidīt, jo mēs savu darbu darām ļoti kvalitatīvi.

Pierakstieties savlaicīgi automašīnas virsbūves pulēšanai, lai vēlāk nenāktos pārāk ilgi gaidīt! Bet sākumā lūgums ierasties uz automašīnas bezmaksas apskati, lai mūsu meistars varētu noteikt lakas un krāsu pārklājuma bojājuma pakāpi, kā arī aprēķinātu pulēšanas izmaksas un darbu veikšanas laiku.

Ja Jūms vēl ir jautājumi - tad droši zvaniet