phone
Rīga, Lizuma iela 1 k-12 (netālu T/C Alfa)
LV RU

Auto lukturu pulēšana

tikai par 50 €

+ Dāvanā uzklāsim aizsargpārklājumu!

Pirms

lukturu pulesana pirms
1 stundu vēlāk

Pēc

lukturu pulesana pec
Vēlaties tādu pašu rezultātu? Atstājiet pieteikumu un mēs ar jums sazināsimies!

Trīs svarīgi iemesli, kāpēc nopulēt lukturus

Likvidēt dzeltenumu, skrāpējumus, skrambas, noberzumus un miglainību

Gludi, tīri un caurspīdīgi priekšējie lukturi piešķirs Jūsu automašīnai svaigāku un pievilcīgāku izskatu. Lukturi būs kā jauni, tieši no rūpnīcas!

Uzlabot ceļa apgaismojumu tumsā

Slikts apgaismojums tumsā ir drauds Jūsu drošībai. Lukturu pulēšana palielinās apgaismojuma efektivitāti par aptuveni 70%.

Ar 100% pārliecību iziet valsts tehnisko apskati

Sakarā ar tuvās gaismas vāju staru, kurš mainās lukturu miglainības dēļ, Jūs, iespējams, nevarēsiet iziet tehnisko pārbaudi. Pulēšana atrisinās šo problēmu.

Lukturu pulēšana notiek četros posmos

01

Sagatavošana

Lukturu pulēšana sākas ar virsmas attīrīšanu no netīrumiem, izmantojot speciālus tīrīšanas līdzekļus. Šajā solī veicam arī auto lukturu aplīmēšanu ar aizsargplēvi.

02

Slīpēšana

Šī posma ietvaros veicam trīs soļu slīpēšanu ar slīpēšanas diskiem un dažādu gradāciju smilšpapīru, kas novērš dzeltenumu un miglainību.

03

Pulēšana

Pulēšanas procesa laikā lukturus apstrādājam ar pulēšanas ripu un pastu, kas palīdzēs uzturēt tos labā kārtībā arī nākotnē.

04

Aizsargpārklājuma uzklāšana

Noslēgumā – aizsargpārklājuma uzklāšana. Pastāv trīs veidu aizsargpārklājumi:

1) Standarta aizsardzība (ieskaitot pulēšanu – 50 EUR)
2) Aizsargājošs keramiskais pārklājums (cena ar pulēšanu – 80 EUR)
3) Aizsargplēve, kas pasargās no skrambām un skrāpējumiem (cena kopā ar pulēšanu – 150 EUR)

Pēc mūsu meistaru pieredzes – vislabāko aizsardzību nodrošina aizsargplēve. Ar tās palīdzību trīs gadus nenāksies satraukties par skrāpējumiem vai skrambām. 

Noskatieties video, kā notiek lukturu pulēšana

Pieteicieties lukturu pulēšanai un vienas stundas laikā Jūsu automašīnas priekšējie lukturi kļūs kā jauni!

Kāpēc simtiem klientu izvēlas Baltic Detailing

Profesionālie materiāli

Lukturu pulēšanas ietvaros mēs izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus, ko radījuši industrijas labākie zīmoli: “Koch Chemie”, “Mirka”, “Nanolex”, “Sonax”, “Buff and Shine” u.c.

Meistari ar 9 gadu pieredzi

Pie mums strādā pieredzējuši meistari ar vairāk nekā astoņu gadu pieredzi, kuri ir izgājuši sertificēšanu vācu uzņēmumā “Koch Chemie”®. Mūsu komandas portfolio ir vairāk nekā 2500 veiksmīgi īstenotu projektu. Uzticot savu auto “Baltic Detailing” meistariem, varat nesatraukties – tā būs drošās rokās.

Plaša spektra automašīnas kopšana

Mēs piedāvājam auto detailingu, virsbūves pulēšanu, lukturu pulēšanu, aplīmēšanu ar aizsarg plēvi, aplīmēšanu ar krāsas plēvi, salona ķīmisko tīrīšanu, buktes likvidēšanu bez krāsošanas, ādas remontu un krāsošanu, virsbūves mazgāšanu, salona uzkopšanu un citus pakalpojumus Jūsu automobilim.

Servisa
garantija

Katram pakalpojumam mēs sniedzam oficiālu garantiju, kas garantē mūsu darba kvalitāti. Mūsu deviņu darbības gadu laikā nav bijis neviens gadījums, kad nāktos izmaksāt kompensāciju.

Baltic Detailing atsauksmes

Dmitrijs

Dmitry Sha rekomendē

21 февраля 2020 г.

Большое спасибо за отличную, качественную и быстро выполненную работу ! Отполировали фары и сделали хим. чистку салона и машина выглядит как новая.

Tanja

Tanja Rename rekomendē

15. februārī 2020 g.

Ļoti ātri un kvalitatīvi atjaunoja priekšējos lukturus, prieks skatīties. Īpašs paldies par operatīvu komunikāciju. Iesaku

Andrej

Андрей Шабашов rekomendē

13 июля 2018 г.

Сервис на уровне. Цены хорошие. Предложили попить кофе в уютном зале ожидания, пока машину делали. Сделали быстро. Я очень доволен. Сделали несколько бонусов в подарок.

Andris

Andris Jekabsons rekomendē

21. novembrī 2019 g.

Lukturi kā glāzes no traukumazgājamās mašīnas, ideāli, kā jaunas! Tik jānovēl labāka lokācija, vai Playstation istaba, kamēr pulējas lai ir ko sadarīt!

Maris

Maris Pekke rekomendē

17. janvārī 2020 g.

Paldies Baltic Detailing par ātru kvalitatīvu derbu, mašīna izskatās kā jauna! Iesaku visiem!

Oleg

Олег Обернихин rekomendē

18 апреля 2018 г.

Спасибо большое Евгению и его команде за качественно выполненную работу. Было очень приятно пообщаться ! Надеюсь не в последний раз !!!